Info

Urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się układem moczowo-płciowym – jego budową, fizjologią i schorzeniami, a także patologiami w aspekcie endokrynologicznym oraz naczyniowym.

Urolog zajmuje się również leczeniem pacjentów, u których zdiagnozowano nowotwory układu moczowego i płciowego oraz bada i leczy zaburzenia związane z płodnością.

Dolegliwości związane z układem moczowym mogą nie tylko sprawiać ból i dyskomfort – mogą również prowadzić do poważnych powikłań zagrażających życiu. Dlatego nie warto odkładać wizyty – stawką jest zdrowie i życie.

Do naszego gabinetu urologicznego zapraszamy również pacjentów, którzy nie odczuwają dolegliwości ze strony układu moczowo-płciowego, ale chcieliby poddać się rutynowym badaniom urologicznym.

Niepokojące objawy i dolegliwości

Zakres usług

– leczenie stanów zapalnych dróg moczowych

– leczenie schorzeń prostaty

– leczenie nowotworów dróg moczowych

– leczenie nietrzymania moczu oraz schorzeń neurogennych pęcherza

– leczenie kamicy dróg moczowych

– dokładna diagnostykę ultrasonograficzną (w tym badania transrektalne – TRUS)

Chcesz poznać cennik? Odwiedź stronę specjalisty.

Doctor shows the urinary system on the background of medical icons.

Umów wizytę

  Specjaliści

  Opinie

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr jest bardzo wnikliwy, dokładnie mnie zbadał i wszystko wytłumaczył, również przebieg dalszej terapii, w zależności od przebiegu choroby. Dużym plusem jest fakt, iż otrzymałem wydrukowaną historię choroby ze szczegółami dotyczącymi diagnozy i terapii. A to wszystko w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze, bez pośpiechu , spokojnie. Pan dr upewnił się czy wszystko rozumiem i czy nie mam pytań. Bardzo polecam.

  Partnerzy

  logo-partnerzy-compensa
  logo-partnerzy-szymkowscy
  logo-slaskie-laboratoria-analityczne
  logo-revolution-gym
  logo-partnerzy-dynasplint
  logo-geers
  logo-zycie-na-patencie
  logo-ts-hejnal