mgr Dawid Kasolik

Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach Śląskim w 2010 roku. Jako fizjoterapeuta pracuje od 2008 roku, a własną działalność rozpoczął w 2010 roku. Jak sam mówi, ciężko nazwać to pracą gdyż traktuje ją jako pasję.

Od 2008 roku nieustannie odbywa liczne szkolenia w kraju oraz świecie. Poza pracą fizjoterapeuty zajmuje się on również organizacją szkoleń dla fizjoterapeutów, osteopatów, chiropraktyków i lekarzy oraz jest wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Wśród szkoleń Jest on jednym z nielicznych w Polsce terapeutów metody P-DTR oraz Neurokinetic Therapy NKT

Cennik

PIERWSZA KONSULTACJA 200,00  zł
KOLEJNA KONSULTACJA 150,00 zł
  
  
  
  

Opinie

Skorzystałam ostatnio z wizyty u fizjoterapeuty p.Dawida Kasolika z powodu ciągłego bólu ręki. Mogę z całą pewnością Go polecić, bo dzięki panu Dawidowi nie mam już bólu. Pan Dawid posiada dużą wiedzę w swoim zawodzie, jest profesjonalistą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, spokojnie i z życzliwością a także układa indywidualny plan ćwiczeń, które dają szybki powrót do zdrowia. Mój dwuletni syn, przez ponad pół roku borykał się z comiesięcznym zapaleniem krtani...Kilka razy przypadłość ta zmusiła nas do nagłej nocnej wizyty w szpitalu, gdyż pojawiały się przerażające duszności...diagnoza głosząca, iż każde dziecko musi przechorować 40 wirusów do mnie nie przemawiała, tym bardziej, że bezpośrednio zagrażało to jemu życiu...moja bezsilność motywowała mnie do szukania cudotwórcy (zdaniem niedowiarków)...takowego w końcu znalazłam: indywidualne podejście, dogłębne, dzięki czemu poniekąd wspólnie dotarliśmy do sedna problemu. Jestem ogromnie wdzięczna za terapię, która nie tylko wyeliminowała dolegliwości mojego dziecka, ale poprawiła i umocniła naszą więź matka-dziecko. Terapia wpłynęła nie tylko na poprawę stanu zdrowia syna, ale otworzyła moje oczy na pewne zagadnienia. Dziękuje z całego serca...za nowe życie Pan Dawid Kasolik to niewątpliwie profesjonalista, który w swojej dziedzinie jest jednym z najlepszych. Swoim zaangażowaniem, umiejętnościami i serdecznością dokonuje efektów rewelacyjnych lecząc nie tylko ciało ale i umysł. Indywidualne podejście do każdego pacjenta staje się odczuwalne przy dłuższej współpracy. Zdecydowanie polecam tego lekarza, niewątpliwie Jego troska uratowała moje kolano i moją miłość do biegania 🙂 Pan Dawid Kasolik jest wysokiej klasy profesjonalistą wykonującym swoją pracę z pasją. Uśmiechnięty, życzliwy i uważny na pacjenta. Pomógł mi pozbyć się mrowienia utrzymującego się w palcach stóp na skutek operacji mimo, iż lekarz twierdził, że będę je mieć do końca życia.

Umów wizytę

  Profil

  Nazwa: mgr. Dawid Kasolik

  Specjalizacja: mgr. Fizjoterapii

  CENTRUM MEDYCZNE SYNTONIC

  Jana III Sobieskiego 19,

  32-650 Kęty

  Dodatkowe informacje: przyjmuje dorosłych i dzieci

  Chcesz dołączyć

  do naszego zespołu?