Info

Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie związanym z “rehabilitacją medyczną”.

Pod jej nazwą kryje się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce.

W tym celu nasi fizjoterapeuci wykorzystują najnowsze metody oddziaływujące na poszczególne tkanki takie jak powięź, kości, mięśnie, stawy czy tkankę nerwową, starając się przywrócić prawidłową funkcjonalność „najsłabszego ogniwa”.

Niepokojące objawy i dolegliwości

Jak Działamy:

Wizyta podzielona jest na wnikliwą część diagnostyczną pozwalającą określić, które z wymienionych wyżej tkanek wymaga leczenia i usprawnienia. W kolejnej części wykonywana jest terapia dobrana indywidualnie do zdiagnozowanych wcześniej problemów. Dzięki znajomości nowatorskiej metody P-DTR nasi fizjoterapeuci mają możliwość rozwiązywania problemów nieosiągalnych dotychczas dla zawodu fizjoterapii. Metoda ta daje możliwość oceny, co w układzie nerwowym jest najbardziej podrażnione i jak to podrażnienie przekłada się na wydolność unerwianych obszarów. W zakresie umiejętności naszych terapeutów znajdują się również techniki dla każdego z innych rodzajów tkanek. Ilość narzędzi jest niezbędna aby odpowiednio dobrać terapię do potrzeb danego pacjenta.
Do innych celów fizjoterapii zaliczane jest zapobieganie postępom i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej.

Pracujący u nas specjaliści z zaangażowaniem zajmują się leczeniem kontuzji i urazów sportowych, zespołów bólowych stawów kolanowych, barkowych, łokciowych, biodrowych i skokowych oraz wszelkich innych chorób narządu ruchu, a w leczeniu wykorzystują najnowsze osiągnięcia medycyny.

Chcesz poznać cennik? Odwiedź stronę specjalisty.

Doctor, chiropractor and woman with back pain for physiotherapy from a physiotherapist helping with spine alignment. Rehabilitation and chiropractic worker healing a healthy girls spinal posture.

Umów wizytę

  Specjaliści

  FIZJOTERAPEUTA
  FIZJOTERAPEUTA
  FIZJOTERAPEUTA
  FIZJOTERAPEUTA

  Partnerzy

  logo-partnerzy-compensa
  logo-partnerzy-szymkowscy
  logo-slaskie-laboratoria-analityczne
  logo-revolution-gym
  logo-partnerzy-dynasplint
  logo-geers
  logo-zycie-na-patencie
  logo-ts-hejnal