lek. Wojciech Kusak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Konsultant w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie.

Uczestnik wielu szkoleń, konferencji i sympozjów m. in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpani, Portugali.

Zajmuję się głównie leczeniem operacyjnym oraz zachowawczym (nieoperacyjnym)  schorzeń kończyny dolnej oraz urazami sportowymi.

Wykonuje zabiegi operacyjne w ramach NFZ w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich oraz zabiegi komercyjne w Szpitalu “CM-Klara” w Częstochowie.

Zajmuje się również doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych FORMOTHICS z użyciem podoskopu – dla dzieci, dorosłych i SPORTOWCÓW.

Cennik

KONSULTACJA250,00 zł
INIEKCJA DOSTAWOWA100,00 zł
  
  
  
  

Opinie

Po różnych konsultacjach ortopedycznych trafiłem w ręce Dr. Kusaka, który postawił trafną diagnozę i poddał mnie dwukrotnej operacji wstawienia endoprotez kolan ( 2021 r. kolano lewe, 2022 r. prawe). Operacje i leczenie przebiegło bez komplikacji. Doktor jest bardzo profesjonalny, kompetentny, rzetelnie przekazywał mi wszelkie informacje dot. leczenia i rehabilitacji. Po każdej wizycie w gabinecie byłem pełen optymizmu co do dalszego stanu zdrowia. Wszystkim polecam Dr.Kusaka. Jest bardzo sympatyczny do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie i profesjonalnie, potrafi wlać w człowieka nadzieję na lepsze jutro. Gabinet bardzo przyjazny, dogodna lokalizacja, wizyta na umówioną godzinę. Polecam!!! Uzyskałam odpowiedź na wszystkie postawione pytania. Wizyta była bardzo merytoryczna, ale też przebiegała w bezpośredniej, miłej atmosferze. Dziękuję Empatyczny człowiek o wielkim sercu, wizyta bez pospiechu, szczegółowo wyjasnione metody leczenia i odpowiedzi na wszystkie pytania. Patrzy na pacjenta całościowo, nie tylko przez pryzmat swojej dziedziny w której jest fachowcem na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie, to najlepszy ortopeda. Sama trafiłam na Niego 3lata temu po opiniach tutaj których było kilka, przybywa i slusznie... Pozdrawiam- Paulina Kozak Ogromna wiedza, bardzo jasno wytłumaczona przyczyna urazu oraz skutki dalszego obciążania stawu. Duża epmatia Pana doktora oraz dokładnie badanie palpacyjne. Bardzo polecam Pana doktora przy urazach stawu kolanowego.

Umów wizytę

  Profil

  Nazwa: lek. med. Wojciech Kusak

  Specjalizacja: Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  Szpital: SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI
  SZPITAL CHIRURGII URAZOWEJ

  Bytomska 62, 41-940 Piekary Śląskie

   

   

  Dodatkowe
  informacje:przyjmuje dorosłych

  Wojciech Kusak - ZnanyLekarz.pl

  Chcesz dołączyć

  do naszego zespołu?