Info

Ortopedia jest działem medycyny zajmującym się diagnostyką i leczeniem chorób i urazów narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń.

Pracujący u nas lekarze z zaangażowaniem zajmują się leczeniem kontuzji i urazów sportowych, zespołów bólowych stawów kolanowych, barkowych, łokciowych, biodrowych i skokowych oraz wszelkich innych chorób narządu ruchu, a w leczeniu wykorzystują najnowsze osiągnięcia medycyny.

Gabinet ortopedyczny wyposażony jest w sprzęt niezbędny dla właściwego procesu diagnostyczno-leczniczego.

Niepokojące objawy i dolegliwości

Zakres usług

zespoły przeciążeniowe

łokieć tenisisty

łokieć golfisty

dyskopatia

choroby kręgosłupa

złamania

urazy

stany pourazowe

kontuzje sportowe

Chcesz poznać cennik? Odwiedź stronę specjalisty.

Image Title

Umów wizytę

  Specjaliści

  Lekarze

  Opinie

  Przychodnia bardzo przyjazna dla pacjenta, już od drzwi wita nas miła Pani recepcjonistka. Lekarz wychodzi z gabinetu, aby nas zaproponować środka. Najważniejsze jednak samo leczenie. Wywiad, badanie USG i diagnoza. Wstępne ustalenie harmonogramu leczenia. W końcu ktoś, kto lubi swoją pracę i zna się na niej. Polecam serdecznie.

  Pełen profesjonalizm, zagłębienie się w temat aby jak najlepiej pomóc pacjentowi. Wizyta przebiegła w miej atmosferze, mogę gorąco polecić wizytę u pana doktora. Zgłosiłem się do doktora Pawła z bólem w stawie skokowym po urazie podczas uprawiania sportu, po zrobieniu USG jasno wytłumaczył co jest nie tak i jak powinno wyglądać więzadło w obrazie USG. Do tego zalecenie stosowania ortezy podczas uprawiania sportu Chciałabym wyrazić swoje uznanie dla pana Doktora P.Hernana i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta. Zawsze patrzy na pacjenta kompleksowo i ma czas na spokojną i rzeczową rozmowę, a co najważniejsze, a niestety coraz rzadsze, na wysłuchanie pacjenta. Należy także podkreślić niebywałą empatię i ogromną kulturę osobistą. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi, a sobie i nam wszystkim życzę tylko takich lekarzy. Szybka i trafna diagnoza, wiedza merytoryczna doktora Hermana oraz zaangażowanie w proces leczenia robią wrażenie. Wszystkie wizyty u pana doktora odbywały się punktualnie, w miłej atmosferze. Lekarz chętnie odpowiadał na pytania, wyjaśniał poszczególne etapy leczenia. Dzięki fachowej pomocy doktora Hermana po poważnym złamaniu wróciłem do formy. Szczerze polecam tego ortopedę.

  Partnerzy

  logo-partnerzy-compensa
  logo-partnerzy-szymkowscy
  logo-slaskie-laboratoria-analityczne
  logo-revolution-gym
  logo-partnerzy-dynasplint
  logo-geers
  logo-zycie-na-patencie
  logo-ts-hejnal