dr med. Natalia Salwowska

Specjalista dermatolog- wenerolog, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Internacional Dermoscopy Society oraz Polskiej Grupy Dermoskopowej.

Od 2015r. związana z Kliniką i Oddziałem Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2020 roku rozpoczęła również prace w Oddziale Dermatologii i Leczenia Anomalii Naczyniowych dla Dzieci w Sosnowcu.

Rozpoczętą w czasie studiów pracę naukową w ramach Koła Naukowego przy Klinice Dermatologii w Katowicach ukończyła uzyskaniem stopnia doktora medycyny na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Badacz i współbadacz w ponad 20 badaniach klinicznych II i III fazy.

Ustawicznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, kursach specjalizacyjnych oraz sympozjach z zakresu dermatologii i wenerologii, dermatoskopii oraz trichoskopii.
Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych i doniesień zjazdowych zarówno w polskich jak zagranicznych czasopismach.

Z zakresu dermatologii specjalizuje się w onkologii dermatologicznej oraz dermatochirurgii. Wykonuje liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stawiając na bezpieczeństwo, indywidualne potrzeby oraz naturalny efekt.

Cennik

KONSULTACJA 300,00 zł
DERMATOSKOPIA 300,00 zł
KONSULTACJA + DERMATOSKOPIA 350,00 zł
ZNAMIĘ HISTOPAT 300,00 zł
ŁYŻECZKOWANIE 300,00 zł
   

Opinie

Najlepszy dermatolog jakiego do tej pory spotkałam i nie zamierzam zmieniać. Wizyta jak zawsze w miłej atmosferze i z ogromnym zaangażowaniem. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, rozpisuje, pełen profesjonalizm. Wracam co roku na mapowanie znamion i nigdy się nie zawiodłam, taktowna, delikatna i bardzo dokładna. Dzięki temu badaniu, Pani doktor i szybkiej interwencji chirurga uniknęłam czerniaka. Polecam z czystym sumieniem, a mam spore doświadczenie jeśli chodzi o wizyty lekarskie - ta napewno należy do przyjemności. Do zobaczenia za rok.

Fantastyczny lekarz całej rodziny. Stawia trafne diagnozy i zaleca życiowe,praktyczne rozwiązania.Bardzo dobrze dobrane leki. Cierpliwa,uśmiechnięta,życzliwa. Gorąco polecam!

Od wielu lat borykam się z wypadaniem włosów. Nie pamiętam kiedy lekarz poświęcił mi tyle czasu co pani Salwowska. Szczegółowy wywiad plus cierpliwość w odpowiadaniu na moje pytania. Rozpisana terapia ograniczyła wypadanie włosów i nieśmiało pojawiają się pierwsze baby hair.

Młoda,doskonale zorientowana w swoim fachu Pani doktor,zaproponowane leczenie szybko przyniosło efekty,do tego bardzo przystępna,poświęciła mi dużo czasu cierpliwie tłumacząc,ba!rozrysowując w czym mamy problemCzułam się zaopiekowanaZ czystym sumieniem gorąco polecam!

Wyjątkowo miło i profesjonalnie. Pani doktor bardzo kompetentna - kuracja przyniosła pozytywne rezultaty już po 2 dniach. Z czystym sumieniem serdecznie polecam!

Umów wizytę

  Profil

  Nazwa: dr med. Natalia Salwowska
  Specjalizacja:Dermatolog
  Szpital:

  1) Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Francuska 20-24 40-027 Katowice

  2) Centrum Pediatrii
  Oddział Dermatologiczny
  Sosnowiec
  Dodatkowe
  informacje:przyjmuje dorosłych i dzieci

  Chcesz dołączyć

  do naszego zespołu?